Zákaznická linka:
+420 599 529 262 elmax(at)elmax.cz
Spojte se s Elmaxem: 
12
úno

Technologie Clean

Technologie, díky které ovoce a zelenina vydrží mnohem déle čerstvé, chutné a lákavé na pohled.

Ovoce a zelenina jsou pro lidské zdraví nepostradatelné a mají v našem jídelníčku své nezastupitelné místo. Největší nutriční hodnotu má pro náš organismus ovoce a zelenina v čerstvém a tepelně neupraveném stavu. Víte ale, jak ovoce a zeleninu správně skladovat, aby si kromě chutě a vůně uchovaly i co nejvíce ze svého životodárného mixu vitamínů a stopových prvků?

V prvé řadě je třeba pamatovat na to, že ne všechno ovoce a zelenina patří do ledničky. Pomeranče, grepy, citrony, banány, rajčata, papriky, okurky, brambory či česnek skladováním v chladničce rychle ztrácejí na kvalitě, vzhledu a chuti.

vegetables-2977888_1280.jpg

Naopak jablkům, hruškám, hroznovému vínu, lesnímu či zahradnímu ovoci, jahodám, borůvkám, malinám, ředkvičkám, salátu, květáku, brokolici a košťálové zelenině obecně pobyt v chladničce vyloženě svědčí díky tomu, že uvítají během skladování vyšší vlhkost.

salad-2756467_1280.jpg

Chladničky Hitachi jsou navrženy tak, aby potraviny udržely čerstvé co nejdéle. K uskladnění ovoce a zeleniny slouží samostatný oddíl vybavený patentovanou technologií Clean. V tomto oddíle se udržuje relativní vlhkost vzduchu kolem 90 %, což prodlouží trvanlivost uskladněného ovoce a zeleniny. Ovoce a zelenina tak déle vydrží mnohem déle čerstvé, chutné a lákavé na pohled.
R-M700AGPRU4X_Interior-front.jpg

R-M700AGPRU4X_Exterior-angle_DIA.jpg