Zákaznická linka:
+420 599 529 262 elmax(at)elmax.cz
Spojte se s Elmaxem: 
6
pro

Spojovací mezikus mezi pračku a sušičku s výsuvnou poličkou

Plánujete na zimní sezónu nákup nové pračky a návdavkem rovnou i sušičky, to aby jste doma nezakopávali o sušáky a nerosila se vám zbytečně okna? Romo vam nabízí hned několik modelů spolehlivých a úsporných praček a sušiček s bezkonkurenčním poměrem ceny a výkonu.
Pokud se k naší velké radosti rozhodnete pro spotřebiče Romo, máme pro vás jeden malý tip. Pořiďte si také praktický spojovací mezikus, který umožní stabilní propojení pračky a sušičky ve vertikální pozici. Zdánlivá drobnost, ale neuvěřitelně praktická, přinášející hned několik výhod najednou.

mezukus romo.png
V první řadě se jedná o nezanedbatelnou úsporu místa, vždyť na půdorysu jednoho spotřebiče můžete mít produkty hned dva. Neocenitelný je rovněž snadný přístup k sušičce bez ohýbání zad. A nesmíme zapomenout ani na výsuvnou poličku spojovacího mezikusu s nosností až 15 kg, na kterou si můžete prádlo po vyndání z pračky nebo sušičky pohodlně odložit.
Spojovací mezikus je kompatibilní se všemi pračkami Romo řady RWF s kapacitou 8 a 9 kg a se sušičkami Romo řady RCD a RHD. K dostání je u všech autorizovaných prodejců spotřebičů Romo, nebo přes náš centrální servis.mezukus romo_2.png