Zákaznická linka:
+420 599 529 262 elmax(at)elmax.cz
Spojte se s Elmaxem: 
4
pro

První lednice Made in Japan R-X670GE je zárukou vysoké kvality a maximální spokojenosti

Hitachi přichází na trh s novou lednicí, která je vyrobena výhradně v Japonsku.

Představujeme vám nejluxusnější ledničku od Hitachi, která byla vyrobena výhradně v Japonsku těmi nejlepšími a nejkvalifikovanějšími inženýři. Jedná se o kombinovanou dvoudveřovou, 4 zásuvkovou ledničku R-X670GE(XK) s mrazákem. Svým designem, kvalitou a technologiemi předčí všechny novodobé lednice na trhu. Dveře jsou pokryty luxusním povrchem z tvrzeného skla v originálním barevném provedení Black Crystal.

DSC_4702.jpg
Lednice je velmi prakticky zkonstruována. Chladicí část nabízí 418 l čistého objemu, 4 police a 1 vakuovou zásuvku. 

Velkou předností je mrazicí část, která nabízí 107 l čistého objemu a vlastní přístupný mrazicí oddíl se 2 zásuvkami pro každodenní snadný přístup. Spodní mrazicí oddíl má velkoobjemovou zásuvku se 3 úrovněmi zmrazení: lahodné zmrazení (hloubka 5 cm), krabičky a sáčky (hloubka 8 cm) a objemné potraviny (hloubka 14 cm).
DSC_4707-HDR.jpg
Pokud máte rádi čistou a zdravou vodu, určitě oceníte vyjímatelnou nádrž s filtrem na vodu. V letních dnech vám bude dobře sloužit automatický výrobník ledu, který vytvoří led za neuvěřitelných 80 minut (konvenční lednice to zvládnou za 120 min). Formu na led jde jednoduše vyjmout a umýt.

Nesmí chybět ani dotykový ovládací panel, kvalitní LED osvětlení, alarm ve dveřích a technologie Auto Door, která otevře dveře pouhým dotykem.

DSC_4764DSC_4764.jpg

DSC_4768DSC_4768.jpg

DSC_4782DSC_4782.jpg

Prémiová lednice R-X670GE(XK) nabízí mnoho originálních technologií, které zaručí tu nejvyšší čerstvost potravin a zároveň šetří vaše náklady na energii. 

Technologie, které udržují potraviny déle čerstvé:
  • Vakuová zásuvka - novinka, která umožní skladovat potraviny na delší dobu a to bez zmrazení.
  • Hybridní mrazení – díky hliníkovému dnu na dně přihrádky, dochází k rapidnímu zmrazení, takže potraviny budou déle čerstvé a nutriční hodnoty vyšší než u běžného zmrazení.
Hybridní mrazení banner.jpg

  • Zásuvka Aero-Care – díky vyšší koncentraci oxidu uhličitého a udržování vlhkosti v zásuvce, nedochází ke ztrátě živin a vysušování ovoce a zeleniny.

Technologie, které šetří energii:
  • VIP panely – udržují stabilní teplotu uvnitř chladničky a to díky izolační desce na bočních stěnách lednice, která zabraňuje pronikání teplého vzduchu dovnitř.
  • Čidlo EMS - monitoruje pohyb kolem ledničky a upravuje podle toho spotřebu energie. Pokud se před chladničkou nikdo nenachází, zapíná úsporu energie.
  • No Frost – se postará o to, aby v chladničce nedocházelo k námraze a vy nemuseli složitě chladničku odmrazovat.
Lednice Hitachi R-X670GE(XK) je navržená tak aby vám sloužila celé roky a byla pořád tak luxusním doplňkem ve vaší kuchyni. 

Lifestyle Photo_JPcatalogue.jpg