Zákaznická linka:
+420 599 529 262 elmax(at)elmax.cz
Spojte se s Elmaxem: 
12
lis

Přehled spotřebičů Romo ke stažení

Připravili jsme pro vás aktualizovaný přehled domácích spotřebičů tradiční české značky Romo, ve kterém naleznete kompletní nabídku praček, sušiček, myček, chladniček, mrazniček a sporáků.
Velká podzimní aktualizace přehledu spotřebičů Romo je tady a přináší hned několik zásadních novinek. Poprvé v historii naší značky se v nabídce objevuje kombinovaná předem plněná pračka se sušičkou. Kapacita 8 kg prádla při praní a 6 kg při sušení, až 1400 otáček při odstředění s regulací, 15 kombinovaných programů, panel v češtině nebo možnost podrobného nastavení teploty vody, intenzity sušení nebo stupně zašpinění prádla, to jsou jen některé z benefitů nové pračko-sušičky Romo RDW8140B.
S radostí vám představujeme také nové modely předem plněných praček RWF2280L, RWF2270L a RWF2060A, které pokračují v tradici dostupných, spolehlivých a nadstandardně vybavených pomocníků v domácnosti. Za zmínku stojí zejména zcela nový a moderní design, optimalizovaná spotřeba elektrické energie a vody a aktualizovaná nabídka pracích programů a doplňkových funkcí. Ovládací panel kompletně v češtině je i v tomto případě samozřejmostí.
Upravili jsme také ceny u většiny sporáků Romo, které si tak nyní můžete pořídit za ještě zajímavějších a výhodnějších podmínek.
vystrizek z prehledu.jpg
V nabídce samozřejmě i nadále naleznete beznámrazové chladničky řady RCN, prostorné chladničky řady RCA, úzké chladničky RCS nebo klasické chladničky řady CR. Vybrat si můžete i z bohaté nabídky mrazniček řady RFN a UFA, předem plněných praček RWF a WFR, vrchem plněných praček WTR nebo volně stojících myček nádobí a sušiček prádla. Romo - česká značka s tradicí.

Aktuální přehled spotřebičů pro domácnost české značky Romo si můžete stáhnout zde