Zákaznická linka:
+420 599 529 262 elmax(at)elmax.cz
Spojte se s Elmaxem: 
22
led

Předem plněná pračka RWF2060A

Pokud zrovna přemýšlíte o koupi pračky, která by měla ty nejlepší technologie a přitom nechcete utrácet moc peněz, tak určitě čtěte dál!
Romo přichází na trh s novou předem plněnou pračkou RWF2060A s energetickým štítkem úspory energie A++, kapacitou prádla 6 kg a s LED displejem pro nastavení programů.

Panel_70.jpg

Mezi praktické technologie určitě patří Automatická detekce množství prádla. Každé oblečení různě nasává vodu, jedno méně druhé více. Pračka si sama upraví délku praní a intenzitu odstředění podle toho, jak vyhodnotí množství prádla a jeho nasákavost.
DSC_7209.png
Stává se vám často, že nějaký druh oblečení jste měli na sobě jen jednou, ale po nějaké době potřebuje osvěžit? Nechcete ho zbytečně prát, protože není špinavé, ale vzít si ho na sebe se taky nehodí. Tento problém vyřeší Rychlý program 15 min., který vaše prádlo lehce osvěží a bude jako nově vyprané. Program pere ve 30°C a délku si můžete nastavit na 12 nebo 15 minut. Tento program šetří nejen vaše oblečení, ale také čas, elektřinu a vodu.

Pokud přece jen vaše oblečení potřebuje řádně vyprat, tak i tady pro vás máme dobrou zprávu. Programy Romo nejsou uměle prodlužovány a mají přiměřenou délku (do 2 hodin) a vysokou účinnost. Pračky Romo mají zkrátka rychlé programy, které vyperou vaše prádlo za krátkou dobu, a přesto ho vyperou dobře! Opravdu se nemusíte bát, že prádlo nebude vyprané.
DSC_7221.jpg

Často se stává, že lidé používají přehnaně moc pracího prostředku. Myslí si, že čím více prášku nebo gelu, tím bude jejich prádlo lépe vyprané. My vám můžeme zaručit, že s našimi pračkami Romo vaše prádlo bude dokonalé vyprané, i když množství prášku snížíte. Díky Eko systému, který zabraňuje úniku pracího prostředku během prvního cyklu praní, můžete snížit spotřebu prášku až o 1/3. Pračka využije všechen prací prostředek, který jste do pračky dali.

DSC_7230.png

Tyto a další funkce vám přináší pračka RWF2060A.
DSC_7206.jpg