Zákaznická linka:
+420 599 529 262 elmax(at)elmax.cz
Spojte se s Elmaxem: 
27
lis

Pračka se sušičkou Romo RDW8140B

Zbystřit by nyní měli především ti, které dlouhodobě sužuje kritický nedostatek volného místa v koupelně a přesto touží po perfektně vypraném a bezvadně usušeném a nadýchaném prádle. Pokud i vaše koupelna trpí akutní prostorovou nedostatečností, čtěte dále, jste totiž na správném místě.
Je načase vás seznámit se spotřebičem, který se v nabídce české značky Romo objevuje vůbec poprvé. Pokud právě nyní řešíte nepříjemné dilema, kam do stísněného prostoru malé panelákové koupelny umístit pračku i sušičku zároveň, přicházíme s návrhem možného řešení: pořiďte si výrobek, který slučuje vlastnosti obou produktů do jednoho kompaktního spotřebiče. Například ten, který vám přináší Romo pod modelovým označením RDW8140B. Jedná se o pračku s přidanou funkcí sušičky, což jednoduše znamená, že vám prádlo nejen vypere, ale rovnou i usuší. RDW8140B je ukázkou toho, jak lze účelně sloučit dvě zařízení do jednoho praktického spotřebiče bez zásadních funkčních omezení.

Posuďte sami: RDW8140B má kapacitu prádla až 8 kg při praní a 6 kg při sušení a při odstřeďování se umí roztočit až na 1400 otáček za minutu. K dispozici je celkem 15 přednastavených programů, přičemž 11 slouží pro praní, 2 pro sušení a 2 jsou kombinované. Teplotu praní je možné nastavovat v rozmezí od 30 do 90 °C v krocích po deseti stupních Celsia, takže problémem není ani praní při teplotách 50 °C nebo 70 °C. Nastavit hned v několika úrovních lze i intenzitu sušení a upravit lze i stupeň zašpinění prádla.

kolaz.jpg

Díky přítomnosti nerezového bubnu se speciálně vyvinutou perlovou strukturou je praní a sušení nejen velmi účinné, ale i maximálně šetrné k Vašemu prádlu. V případě české značky Romo netřeba připomínat, že všechny popisky na panelu i displej jsou vyvedeny v češtině. Také díky tomu je ovládání spotřebiče přehledné a intuitivní.

Pračka se sušičkou Romo RDW8140B je už nyní k dostání u všech autorizovaných prodejců značky Romo.