Zákaznická linka:
+420 599 529 262 elmax(at)elmax.cz
Spojte se s Elmaxem: 
3
led

Myčky Kluge - technologie ve službách efektivity

Myčky Kluge KVD6020PA+++ (plně integrovaná) a KVD6020XA+++ (integrovaná s panelem) jsou nejlépe vybavenými modely v aktuální nabídce značky Kluge. Mimo spousty dalších užitečných funkcí a technologií jsou tyto myčky vybaveny také speciálními funkcemi Triple Wash a Direct Wash, výkonným systémem sušení Turbo Fan a praktickou funkcí Auto Door, které významně napomáhají k perfektním výsledkům mytí a vysoké efektivitě provozu.
Vezměme to ale postupně. V případě funkce Triple Wash se jedná o speciální přídavné rameno osazené dvěma otočnými tryskami trojůhelníkového tvaru nacházející se ve spodní části myčky (pod dolním košem). Tyto trysky si díky optimálně nastavené kombinaci rotací, vysokého tlaku a vysoké teploty vody dokonale poradí i s tou nejodolnější špínou, například mastnotou nebo s připálenými či zaschlými zbytky jídel, které se jinak z hrnců a pánví odstarňují jen velmi obtížně. Všichni víme, že ne vždy jde během vaření vše spolehlivě uhlídat. Občas se prostě na něco tak trochu pozapomene nebo se to jen vaří déle, než by bylo vhodné... Triple Wash je specialistou právě pro tyto zapeklité případy.
Funkce Direct Wash je naopak přeborníkem na oblast mytí skleniček, šálků, hrnků a dalšího drobnějšího a křehkého nádobí v horním koši myčky. Jedná se soustavu vysokotlakých trysek a důmyslně tvarovaných a vedených drážek integrovaných přímo do horního koše, které mají za úkol jediné: zajistit důkladné umytí a proplachování špatně přístupných vnitřků nádob, se kterými si standardní trysky často nevědí rady. Direct Wash spolehlivě odstraní z vašich skleniček a hrnků všechny skvrny a usazeniny a budou zase jako nové.
A když už je nádobí dokonale umyté, přichází čas na efektivní sušení. O to se postará účinný systém Turbo Fan, který nádobí díky vysokému výkonu bez problému vysuší za několik málo minut. Pomáhá mu v tom také chytrá funkce Auto Door, která dokáže během sušení otevřít dveře myčky, čímž umožní rychlejší odtah nasyceného vlhkého vzduchu pryč z myčky.
Nejen díky těmto důmyslným technologiím si můžete být jisti, že po dokončení mycího cyklu bude vaše nádobí vždy perfektně čisté, lesklé a během velmi krátké doby i zcela suché.