Zákaznická linka:
+420 599 529 262 elmax(at)elmax.cz
Spojte se s Elmaxem: 
8
led

Myčky De Dietrich

Myčka na nádobí má hodně výhod. Podívejte se jaké inovativní technologie a funkce mají naše myčky De Dietrich.

Po krátké pauze jsme tady zpět s dalšími radami, nápady, recepty a zajímavosti, kterými vás budeme provázet celý rok 2020. Věříme, že jste si vánoční svátky naplno užili a trošku si i odpočali. Pokud jste byli hostiteli mnoho návštěv, určitě nám dáte za pravdu, že mytí nádobí po velké návštěvě není nic příjemného. Pokud ale ve vaši kuchyni má své místo myčka na nádobí, tak mytí nádobí po velké oslavě není žádný problém.

tableware-237798_1280.jpg

V tomto článku se chceme věnovat myčkám na nádobí od De Dietrich. Víte, jaké jsou výhody těchto kuchyňských spotřebičů? Není jich málo.

Mytí nádobí v myčce:
  • šetří vaše peníze za energii
  • šetří vaše peníze za vodu
  • šetří váš čas
  • šetří vaši pokožku na rukou
  • šetří místo na lince, kde se často špinavé nádobí hromadí
  • šetří vaše nervy, protože myčka vám nebude odmlouvat, že se ji nechce mýt
plate-629970_1280.jpg

Jako všechny spotřebiče od De Dietrich tak i myčky jsou navrženy tak, aby vaši kuchyň zkrášlily a byly elegantním doplňkem. Dotykový ovládací panel je rafinovaně schován v horní hraně dvířek.
Myčky se vyrábějí se v nejvyšší a špičkové kvalitě. Součástí je inteligentní elektronický programátor, který kvalitně umyje vaše nádobí. 

DVH1538J_2Hte def .jpg

Myčky De Dietrich Eko-design s energetický štítkem A+++ (např.: myčka DV91542J) ušetří až 30% energie. Takže se nemusíte bát, že časté zapínání myčky ohrozí váš rozpočet. Právě naopak! S myčkami De Dietrich ušetříte ročně i několik tisíc.

Co vás určitě ohromí je technologie ICS, která řídí spotřebu myčky. Technologie si sama zjistí množství nádobí a také stupeň znečištění a poté automaticky přizpůsobí množství potřebné vody, teplotu a program. Myčky s touto technologií neustále kontrolují spotřebu energie, vody a času tak, aby nedocházelo k jejich plýtvání. 

Dark Pearl Premium_generale.jpg

Další technologií, která šetří výdaje za vodu je technologie IAS - Systém inteligentní úspory vody. Jedná se o systém, kdy si myčka ponechá vodu z posledního máchání v odděleném zásobníku, která má kapacitu cca 2,5 l. Tuto vodu pak použije pro mytí nádobí při dalším programu. Tím se docílí mimořádná úspora vody! Na jedno mytí se spotřebuje pouze kolem 6,5 l čisté vody.

Pokud často myjete velké hrnce a bojíte se, že se do myčky nevejdou, tak se nemusíte bát, protože speciálně prostorný Espace koš je přizpůsoben tak, aby se tam vlezlo i větší nádobí.


Všechny tyto vlastnosti, spolu s dalšími funkcemi jako jsou např.: systém Aquablock nebo multifunkční tableta, řadí myčky De Dietrich do absolutní špičky na současném trhu. Neváhejte se podívat na celou naši nabídku!


DD_AMB.LV PREMIUM-Hte def.jpg

DD_Myčky_16-9_HD 1280x720 72dpi_3.jpg

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.