Zákaznická linka:
+420 599 529 262 elmax(at)elmax.cz
Spojte se s Elmaxem: 
16
led

Multifunkční trouby a program Sabat

Program Sabat vám hodně usnadní přípravu jídla pro malé i velké návštěvy.

Jedním z nejdůležitějších svátků v židovské kultuře je šabat, který začíná v pátek večer a končí v sobotu večer. Předchází mu velké přípravy, jako jsou: vaření, úklid domácnosti a zdobení stolu. Když v pátek večer zapadne slunce, musí být vše hotovo, protože od té chvíle platí zákaz jakékoliv pracovní činnosti v domácnosti, ve společnosti, je zakázáno cestovat, zapínat elektronické spotřebiče, jezdit výtahem či autem. Mnozí si vymysleli malé „vychytávky“, ve kterých jim pomáhá dnešní moderní technika.

candles-4753915_1280.jpg

V naší nabídce multifunkčních trub, naleznete trouby s programem Sabat, který ocení nejenom ti, kteří dodržují tento židovský svátek. Program umožňuje provoz trouby po dobu 25 nebo i 75 hodin. Trouba si sama hlídá teplotu kolem 90° a tím zcela automaticky jídlo vaří nebo udržuje v teple. Po celou tu dobu nemusíte troubu otevírat, kontrolovat jídlo nebo jakkoli jinak zasahovat do pečení. Po nastavení tohoto programu se již nemusíte o nic starat.

meal-918639_1280.jpg

Program Sabat vám hodně usnadní přípravu jídla pro malé i velké návštěvy. Jídlo si připravíte už večer, dáte do trouby, nastavíte program Sabat a čas jak dlouho má trouba péct. Na druhý den v poledne nebo večer jídlo vytáhnete a můžete servírovat. Díky tomuto programu nemusíte jídlo ohřívat anebo ve spěchu připravovat v den návštěvy. Místo vaření můžete připravit zákusek anebo si prostě napustit vanu a relaxovat.

feet-932346_1280.jpg

Nejen pokročilé technologie ale i jedinečný cit pro dizajn a precizní dílenské zpracování činí z trub DeDietrich špičkový pracovní nástroj jak pro začínající kulinářské nadšence, tak pro zkušené profesionály s dlouholetou praxí.

EL1_0706.jpg