Zákaznická linka:
+420 599 529 262 elmax(at)elmax.cz
Spojte se s Elmaxem: 
4
kvě

Lednice R-WB561PRU9-GBK

Novinka mezi lednicemi značky Hitachi.
Rádi bychom vám představili absolutní novinku mezi lednicemi značky Hitachi – třídveřovou chladničku R-WB561PRU9-GBK v luxusním skleněném provedení Glass Black. Chladnička je typu French door se spodní mrazící zásuvkou. Mimo okouzlujícího designu chladnička disponuje širokou paletou užitečných technologií pro bezpečné uskladnění vašich potravin.

405_GBK_Left-V10.png

Chladicí část nabízí objem 343 l, 4 police a rozšiřitelný oddíl na zeleninu a ovoce Smart Open. Ve dveřích naleznete 4 objemné přihrádky Jumbo, kde uskladníte i velké láhve.
405_GBK_inner__with-food_V12.png
Mrazící část s objemem 122 l poskytuje dostatek prostoru ve velkoobjemové zásuvce typu Double Deck se dvěma patry. 

Pokud si zakládáte na úspoře energie, určitě oceníte invertorový kompresor s technologií Dual Fan. Tato kombinace zaručuje účinné chlazení při minimální spotřebě energie. Pokud jste často mimo domov, jistě oceníte technologii EMS, která monitoruje pohyb kolem ledničky a na základě získaných dat nastavuje optimální provozní režim s nejnižší možnou spotřebou energie.

Dual fan.jpg

Pokud kladete důraz na kvalitu potravin, jistě víte, že každá potravina má specifické nároky na bezpečné uskladnění. Přihrádka Fresh Select se dvěma funkcemi zelenina/maso je řešením pro všechny, kterým na kvalitě jídla opravdu záleží a požadují praktické a jednoduché řešení.

Díky výkonnému filtru se již nemusíte bát, že se ve vaší ledničce budou šířit nepříjemné pachy. Tento filtr dokonale eliminuje až 7 hlavních původců nepříjemného zápachu v chladničce.
Úplnou samozřejmostí jsou již technologie No Frost, dotykový ovládací panel a police z tvrzeného skla.

BF_405L and 455L_assy_battles_20190319.197_retouch.jpg

BF_405L-and-455L_control-panel_V2.jpg

powerfulcooling_2_A001 (1).jpg

405_GBK_front-V10.png

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.