Zákaznická linka:
+420 599 529 262 elmax(at)elmax.cz
Spojte se s Elmaxem: 
7
lis

Kombinovaná Side-by-side chladnička R-M700AGPRU4X

Chladnička nabízí zajímavé technologie, obrovský prostor a luxusní vzhled.

Každý z nás si při sledování amerických filmů určitě ne jednou všiml obrovských chladniček, které mají americké rodiny ve svých domácnostech. Chladničky side-by-side poskytují obrovský prostor, který umožňuje skladovat mnohem více potravin. Tuto vlastnost amerických ledniček ocení hlavně velké rodiny.

Třídveřová chladnička Hitachi R-M700AGPRU4X má nejenom velký chladící prostor, ale také velký mrazák, který poskytuje kvalitní zamrazení potravin.

R-M700AGPRU4X_Exterior-angle_MIR.jpg

Chladící část o objemu až 395 l má 2 nastavitelné police, 3 přihrádky pro ovoce a zeleninu, 1 přihrádku pro láhve a 3 přihrádky ve dveřích. Samozřejmostí je zásobník na 4 litry vody, kterou si můžete načepovat z dávkovače, který se nachází na vnější straně dveří chladničky. Pokud budete mít potřebu něco rychle schladit, umožní vám to funkce „Super chazení“.

R-M700AGPRU4X_Interior-front.jpg

Mrazící část o objemu 256 l má 3 nastavitelné police, 3 zásuvky, 2 dveřní přihrádky a 1 pevnou polici. Ve dveřích se nachází zásobník ledu a také automatický výrobník ledu. Stejně jako v chladicí části i tady můžete potraviny rychle zamrazit, umožní vám to funkce „Rychlé mrazení – Quick cooling“.

Dalšími vychytávkami chladničky Hitachi jsou:

Chlazení Dual Fan a VIP.jpg

  • Zajímavostí je čidlo EMS, které využijí hlavně lidé, kteří nejsou tak často doma.
EMS.png

  • Pokud dbáte na luxusní vzhled vaší kuchyně, tak vás určitě zaujme technologie "Auto Display", která udělá z ledničky jednolitý a úhledný doplněk ve vaší kuchyni.
AUTO DISPLAY.jpg

  • Technologie "Auto Door" vám umožní otevřít dvířka pouhým dotekem tlačítka.
AUTO DOOR.jpg

  • Filtr Nano Titanium, zajišťuje antibakteriální, protiplísňové a deodorizační účinky. Zachytí plísně, pachy i bakterie, které jsou až 1000 krát menší.


Chladničky Hitachi jsou opravdu dizajnovými doplňky do vaší kuchyně. Celoskleněné dveře zajistí snadné čistění a velkou odolnost proti poškrábání. Díky tomu, budou vkusným spotřebičem na hodně dlouhou dobu.

Pokud chcete mít velkou ledničku s velkým prostorem, zajímavými technologiemi a přitom maximálně úspornou, tak chladnička R-M700AGPRU4X je pro vás ta ideální a určitě budete s její spolupráci spokojeni!

ReK_SBS Catalog Hires_re.jpg