Zákaznická linka:
+420 599 529 262 elmax(at)elmax.cz
Spojte se s Elmaxem: 
11
pro

Jak funguje vakuová zásuvka

Vakuová zásuvka uskladní potraviny a prodlouží jejich životnost.

Často se stane, že nakoupíme pro svou rodinu hromadu jídla a pak zjistíme, že to nestihneme spotřebovat. Jídlo se tak často znehodnotí a bohužel nastane i situace, že jej musíme prostě vyhodit. V dnešní době jsou různé návody a rady, jak správně nakupovat abychom nemuseli jídlo vyhazovat. Pokud ale plánujete jídelníček pro rodinu hodně dopředu, velkým nákupům se prostě nevyhnete. Jak si ale poradit abychom spotřebovali vše, co koupíme?

supermarket-949913_1280.jpg

Určitě jste se už setkali se systémem, kterému se říká „vakuování“. Jedná se o způsob skladování potravin, kdy se odsaje vzduch a tím se zabrání rozmnožování mikroorganizmů, které působí kazivost potravin. Tento způsob se hodí také na výrazná jídla, které by mohla v lednici zapáchat, např.: ryby, aromatické sýry anebo maso. Díky tomuto způsobu vydrží potraviny až 5x déle čerstvé a zachovají si všechny nutriční hodnoty, barvu, chuť a vůni.

kaseplatte-653843_1280.jpg

Prémiová kombinovaná lednice Hitachi R-X670GE(XK), vlastní speciální vakuovou zásuvku, která zastoupí různého druhu přístroje na vakuování. Zásuvka zajišťuje optimální teplotu přibližně -1°C / +1°C. Teplotu lze upravit podle druhu jídla a množství CO2 v lednici. Díky tomuto vakuovému prostoru můžete potraviny skladovat i delší dobu bez potřeby zamrazování. Potraviny vám déle vydrží, budou chutné, neznehodnotí se a budou pořád vypadat, jako byste je koupili v ten den v obchodě.

DSC_4722DSC_4722.jpg

DSC_4725DSC_4725.jpg

DSC_4728DSC_4728 - Copy 1.jpg

Více informací o této lednici a jejich technologiích se dočtete zde.
R-X670GE (XK) - Copy 1.jpg