Zákaznická linka:
+420 599 529 262 elmax(at)elmax.cz
Spojte se s Elmaxem: 
26
úno

Historie značky Romo

Vývoj značky Romo a jejich produktů.

Historie značky Romo se začala psát v roce 1949 v severomoravském Fulneku. Právě tady vznikl podnik Romo, který se zprvu zabýval montáži obecních rozhlasů a veřejného osvětlení. Už o čtyři roky později společnost vyrobila svou první vířivou pračku. Produkt, který se postupem času stal doslova legendou českých a slovenských domácností. Dalším krokem v rozšiřování nabídky byl nástup kombinovaných praček, které v sobě slučovaly vířivou pračku a odstředivku.

kolaz_1.jpg

Zásluhou výstavby nového výrobního závodu v Ostravě na počátku 70-tých let mohl podnik dále expandovat a rozšiřovat svou výrobu. V průběhu 80-tých let se Romo stalo významným výrobcem elektromotorů, praček a odstředivek, průmyslových praček a dodavatelem velko-prádelenské techniky.

kolaz 2.png

V 90-tých letech přichází postupný útlum zájmu o sortiment klasických praček, což přimělo společnost k postupnému rozšíření produktové řady o myčky nádobí, nebo dvojkombinace myček s varnou deskou.

Postupem času docházelo k dalšímu rozšiřování nabídky spotřebičů pro domácnost a v současné době značka Romo nabízí svým zákazníkům kompletní paletu domácích spotřebičů: od automatických praček, myček nádobí a kondenzačních či tepelným čerpadlem vybavených sušiček, přes dlouhou řadu chladniček a mrazniček, až po sklokeramické a kombinované sporáky.

kolaz 3.jpg

Všechny výrobky Romo splňují nejpřísnější evropské normy a během výrobního procesu jsou opakovaně kontrolovány, abychom mohli svým zákazníkům garantovat produkty té nejvyšší kvality.