Zákaznická linka:
+420 599 529 262 elmax(at)elmax.cz
Spojte se s Elmaxem: 
1
pro

Grilovací sezóna nikdy nekončí!

S příchodem chladnějších podzimních dnů mnozí z nás propadají lehké nostalgii po létě. Grily jsou většinou již umyté a odložené v garážích. Nastal čas přestěhovat opulentní grilovací hostiny dovnitř!

Jak můžu grilovat doma?

Vaše kuchyň,  vybavená indukční varnou deskou a grilem od předního francouzského výrobce kuchyňských spotřebičů De Dietrich  plně zastoupí velký zahradní gril. Umožní vám i nadále se setkávat se svými blízkými v teple vašeho domova kolem stolu, přetékajícího dobrotami přímo servírovanými z doslova kouzelné grilovací plotny. To vše i v době, kdy za okny chumelí a teploměr ukazuje arktické teploty.

10-1.jpg
dd-grilovaci-deska-kotlety.png

De Dietrich Vám nabízí  grilovací desku z masivní litiny, přímo určenou a přizpůsobenou k použití s indukční varnou deskou De Dietrich  horiZonePlay. Litinový povrch grilu je opatřen drážkováním, které probíhá diagonálně po celém povrchu. Deska má zvýšený okraj, což zabraňuje roztékání tuku a šťávy.

Kterou indukční desku zvolit?

K plnému využití vlastnosti grilu je nejvhodnější zvolit indukci De Dietrich typu horiZonePlay, jejichž seznam naleznete na stránkách  www.grilujvzime.cz.

Každá z těchto varných desek má k dispozici  zadní vodící lištu, určenou pro usazení a vedení příslušenství De Dietrich. Především je to  dřevěné krájecí prkénko, které je součástí výbavy modelů horiZonePlay. Po uložení příslušenství na varnou plochu jej lišta drží, aby při práci neujíždělo po hladké skleněné ploše.

Nicméně nejdůležitějším příslušenstvím je pro náš účel právě gril De Dietrich, který je v současnosti  největším svého typu na trhu. Je uzpůsoben tak, že přesně „sedne“ na varnou zónu horiZonePlay s rozměry 40 x 23 cm, přičemž vybrání v zadní části grilu zapadne do vodící lišty varné desky. Takto získáte dokonalou sestavu pro domácí použití v pohodlí vaší kuchyně, takže grilovací sezóna může klidně trvat celý rok!

Jak se o gril starat?

Gril De Dietrich  je snadno čistitelný. Postačí jej pouze postříkat prostředkem na čištění grilů a nechat chvilku působit. Znečištění pak snadno smyjete vodou. Po umytí jej snadno uložíte kamkoli, neboť se svými rozměry a provedením jedná o velmi skladný kus kuchyňského vybavení.

Navštivte nás  v prezentační galerií v Praze nebo Brně!