Zákaznická linka:
+420 599 529 262 elmax(at)elmax.cz
Spojte se s Elmaxem: 
16
led

Automatické otevírání dveří Auto Door

Technologie Auto Door umožňuje automatické otevírání dveří pouhým dotykem tlačítka.
V dnešní době jsme si již zvykli na to, že plno věcí se otevírá, zapíná nebo spouští automaticky nebo letmým dotykem. Některé věci ale ještě zautomatizované nejsou. Často musíme vynaložit více síly při otevírání dveří chladničky nebo mrazáku, které jsou plné jídla.

owl-1645310_1280.jpg

Pokud máte větší lednici a dveře se skoro prohýbají pod tíhou potravin, tak určitě víte, že někdy je třeba hodně námahy pro jejich otevření. Zvlášť tehdy, když držíte v ruce velký nákup.

Lednice Hitachi jsou jedinečné v mnoha technologiích a funkcích. K důležitým vychytávkám patří určitě technologie Auto Door. Tato technologie umožňuje automatické otevírání dveří pouhým dotykem tlačítka.

AUTO DOOR.jpg

Dveře můžete otevřít dvěma způsoby:
1. Touch Open:
Pokud chcete každé křídlo dveří otevřít samostatně, stačí se dotknout tlačítka pro otevření dveří a konkrétní dveře se automaticky otevřou.

2. Slide Open: 
Pokud chcete otevřít oboje dveří najednou, stačí na tlačítko Otevřít klepnou a posunout prstem do strany. Dveře se otevřou postupně za sebou. 

Tuto technologií mají tyto lednice:


0043104_chladnicka-r-m700agpru4x-dia.jpeg
0047075_chladnicka-r-x670gexk.jpeg

R-M700AGPRU4X-MIR
0042704_chladnicka-r-m700agpru4x-mir.jpeg

Podívejte se na další funkce těchto chladniček a vyberte si pro svou domácnost takovou, která vám nejvíce sedne a bude ladit s vaší kuchyní. Jejich zajímavé technologie vás opravdu mile překvapí.